Як часто закрутилася у вирі подій і різних повсякденних турбот, ми не встигаємо поглянути на всі боки, не помічаємо яскравих фарб навколо, не відчуваємо ароматів і не встигаємо відчути смак життя. Великий мегаполіс диктує свої умови: швидкість, мобільність, рішучість - прекрасні якості, але не варто забувати про те, що повноцінний відпочинок і спокійне споглядання необхідні кожному. І час від часу, кожен з нас, мріє опинитися в місці, де панує спокій і гармонія, де можна розслабитися і зануритися в свої почуття.

Піцерія «Camaleone» (з італ. Хамелеон) знаходиться в самому серці Києва. Це той самий острівець спокою, де панує непередаване буйство фарб, де найтонші смакові нюанси немов стають ще яскравіше, а різноманітність страв вражає фантазію. Цей заклад, немов створено для того, щоб кожен відвідувач, увійшовши всередину, залишив за спиною сірі будні і занурився в абсолютно інший вимір! Тут яскраві, соковиті кольори радують око і піднімають настрій, а дивовижні аромати збуджують апетит, де можна, забувши на час про все, віддатися одному з найбільших насолод - насолоди смаку!

Піцерія «Camaleone» - це оновлена ​​і поліпшена версія популярного кафе «Хамелеон №5», втім, кращі і самі яскраві відмінні риси, залишилися незмінними. Два просторих і затишних зали на 60 і 30 посадкових місць, стильні барвисті елементи декору, з загадковим хамелеоном, м'які зручні меблі та колоритна колірна гамма цього місця сприяє відпочинку і захватом гармонією і повнотою життя.

Ми всім колективом ведемо тверезий спосіб життя - хоть ніколи не вживав алкоголь, хтось винув сам, а ті хто не впорались самостійно - поїхали у клініку Віта код та закодувались від алкоголізму у Вінниці.

Основою кухні в перетвореному «Camaleone», тепер є традиційна італійська піца: тонка, соковита, з ніжними хрусткими краями і легким ароматом димку, а так само різноманітними начинками.

Так само справжні цінителі італійської кухні зможуть продегустувати, і оцінити різні сорти паст, різотто, лазанью, равіолі, феттучіні і багато іншого, ніж так славна, і улюблена Італія. Особлива увага приділяється свіжості і якості використовуваних продуктів, а так само дотримання класичної оригінальної рецептури.